05325452662
  • Devekuşu Sucuğu 1 Kg
  • Devekuşu Sucuğu 1 Kg
  • Devekuşu Sucuğu 1 Kg
  • Devekuşu Sucuğu 1 Kg
  • Devekuşu Sucuğu 1 Kg
  • Devekuşu Sucuğu 1 Kg
  • Devekuşu Sucuğu 1 Kg
Devekuşu Sucuğu 1 Kg
Ürün Kodu : Devekuşu Sucuğu 1 Kg         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
990.00 TL   Kdv Dahil

Devekuşu Sucuğu 1 Kg ürünümüz, çevre dostu ve hayvan refahına saygılı bir yaklaşımla üretilmektedir. Devekuşları, kapalı ve kalabalık ortamlardan uzak, açık alanlarda doğal bir şekilde yetiştirilir. Bu sayede çevresel etki minimumda tutulurken hayvanların yaşam kalitesi en üst seviyede sağlanır.

Ürünümüz, sağlıklı ve dengeli bir diyetle beslenen devekuşlarından elde edilen etlerle hazırlanır. Hiçbir şekilde steroid veya hormon kullanılmaz. Türkiye Kaplan Devekuşu Çiftliği olarak, bu harika hayvanlara derin bir saygı duyuyor ve onlara en iyi şekilde davranıyoruz.

Devekuşu Sucuğu'nun besin değeri oldukça yüksektir. Kalp ve damar sağlığına olumlu etkileri bulunmaktadır. Ayrıca kansere karşı koruyucu özellik taşır ve var olan kanser hücrelerinin yayılmasını engelleyebilir. Sedef hastalığı, şeker hastalığı, egzama ve tansiyon hastalığı gibi durumların tedavi sürecini hızlandırabilir.

İslami usullere uygun bir şekilde kesim yapılarak üretilen bu ürün, sofralarınızın vazgeçilmez lezzetlerinden biri olmaya adaydır. Ayrıca, sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde üretilebilen bir alternatif sunmayı amaçlayan bir aile girişimidir. Girişimimiz yavaş ama başarılı bir şekilde büyümeye devam etmekte olup, bir sonraki adım olarak zanaatkar devekuşu sucuklarıyla üstün kaliteli ürünler pazarına girmeyi planlamaktadır.

Bu ürün, çevreyle uyumlu bir şekilde yetiştirilen ve antibiyotiksiz beslenen devekuşlarından elde edilen etlerle üretilmiştir. Kolesterol içeriği en düşük seviyede bulunur. Doğal vitamin ve besin değerleri yüksek olduğu için vücudunuza zindelik katar. Devekuşu Sucuğu 1 Kg, lezzeti ve sağlıklı bileşenleriyle sofralarınızı şenlendirecek harika bir seçenektir.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
  
  
Devekuşu Eti 1 Kg
Devekuşu Eti 1 Kg
990.00 TL
Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.