05325452662
 • Devekuşu Tüyü Fırçası
 • Devekuşu Tüyü Fırçası
 • Devekuşu Tüyü Fırçası
 • Devekuşu Tüyü Fırçası
 • Devekuşu Tüyü Fırçası
Devekuşu Tüyü Fırçası
Ürün Kodu : Devekuşu Tüyü Fırçası         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
200.00 TL   Kdv Dahil


Devekuşu Tüyü Fırçası: Tamamen el yapımı olan Devekuşu Tüyü Fırça, tozları mıknatıs gibi çekerek etkili bir temizlik sağlar. Bu fırça, ipeksi yumuşak yapısı sayesinde kullanılan alana zarar vermez ve dar alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Daha çok mağazacılık sektöründe kullanılan bu toz fırçayı evlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey fırçayı tozlu yüzey üzerinde gezdirmek. Tozu temizlemek için ise elinizi fırçanın üstünde gezdirmeniz yeterli olacaktır.

Duster Fırça, deve kuşu tüyünden yapılan bu fırçanın ismidir. Deve kuşu tüylerinin elektrostatik özelliği sayesinde hassas yerlerin temizliği nesnelere zarar vermeden yapılır. Bu fırça uzun ömürlüdür ve temizliği kolaydır.

Faydaları:

 1. Yüzeylere zarar vermeden tozu kolayca çeker ve tutar.
 2. Tüyler, elektrostatik yük sayesinde tozu kendine çeker ve hapsederek tekrar havaya salınmasını engeller.
 3. Diğer toz alma araçlarına göre daha dayanıklıdır ve kolayca temizlenebilirler.

Kullanım Alanları:

 1. Mobilyalar: Ahşap, metal, cam veya plastik mobilyaların yüzeylerini kolayca temizler.
 2. Evdeki Elektronik Cihazlar: Televizyonlar, bilgisayarlar, klavyeler, hoparlörler ve diğer elektronik cihazların tozunu almak için kullanılabilir.
 3. Kitaplar ve Eşyalar: Kitaplarınızın, biblolarınızın ve diğer dekoratif eşyalarınızın tozunu hızlı ve kolay bir şekilde temizler.
 4. Arabalar: Arabaların iç kısımlarının tozunu almak için kullanılabilir.
 5. Ofisler: Ofislerdeki masaüstü eşyaları, telefonlar, dosyalar, yazıcılardaki tozları kolayca temizler.

Devekuşu tüyü toz süpürgesi, tozu kolayca temizlemenin yanı sıra, yüzeylere zarar vermez ve hijyenik bir temizlik sağlar.

Ayrıca, Mısır Kraliçesi Kleopatra'nın sıcak ve çöl ikliminde cildinin güzelliğini korumak için kullandığı deve kuşu yağı, günümüzde güzellik rutininde tercih edilen bir ürün olmuştur. Aynı zamanda deve kuşu eti de düşük kolesterol oranıyla tercih edilen bir protein kaynağıdır. Deve kuşunun tüyleri, elektrostatik özelliği ile toz tutma özelliğine sahiptir ve tekstil sektöründe süsleme amaçlı kullanılırken, yağından mum ve krem yapılır. İngiltere merkezli bir laboratuvar, devekuşu yağından üretilen mum ve kremin, Kleopatra'nın cildini korumak için kullandığı geleneksel bir ürün olduğunu belirtmektedir.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
  
  
Dekortif Devekuşu Tüyü
Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.