05325452662
Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Tüm Filtreleri Temizle

Kleopatra Kremi Devekuşu Kollagen 200 ml (Koruyucu Yok) temel özellikleri şunlardır:

 • Deve kuşu kolajeni içerir. Deve kuşu kolajeni, cilt için faydalı olan birçok amino asit içerir. Bu amino asitler, cildin kolajen üretimini artırmaya ve cildin elastikiyetini ve esnekliğini korumaya yardımcı olabilir.
 • Paraben, silikon ve sentetik kokusu yoktur. Bu bileşenler cilt için tahriş edici olabilir.
 • Cildi nemlendirir ve besler. Deve kuşu kolajeni, cildin nem dengesini korumaya ve cildin besinlerle beslenmesine yardımcı olabilir.
 • Cildin yaşlanmasını geciktirir. Deve kuşu kolajeni, cildin kolajen üretimini artırmaya yardımcı olarak cildin yaşlanmasını geciktirebilir.

Kleopatra Kremi Devekuşu Kollagen 200 ml (Koruyucu Yok) cilt için aşağıdaki faydaları sağlayabilir:

 • Cildi nemlendirir ve besler.
 • Cildin elastikiyetini ve esnekliğini artırır.
 • Cildin yaşlanmasını geciktirir.
 • Cildin tonunu ve görünümünü iyileştirir.

Kleopatra Kremi Devekuşu Kollagen 200 ml (Koruyucu Yok) tüm cilt tipleri için uygundur. Günde iki kez, temizlenmiş cilde uygulanabilir.

İşte Kleopatra Kremi Devekuşu Kollagen 200 ml (Koruyucu Yok)'un kullanım talimatları:

 1. Yüzünüzü ve boynunuzu temizleyin.
 2. Avuç içlerinize bir miktar krem alın ve cildinize nazikçe masaj yapın.
 3. Kremin tamamen emilmesi için birkaç dakika bekleyin.

Kleopatra Kremi Devekuşu Kollagen 200 ml (Koruyucu Yok)'u düzenli olarak kullanarak cildinizin daha sağlıklı ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kleopatra Kremi, insan genetiğine en yakın olan devekuşu anatomisi, hücresi ve kromozon yapısıyla bilinen bir mucizedir. Dünyada insan derisinin içine girebilen tek devekuşu yağı olarak, her devekuşu yağı aynı değildir. Biz, devekuşunun çifliği olan en değerli kısmından, genetik yapısını bozmadan alıp, 20 yıllık deneyimimizle siz müşterilerimize sunuyoruz.

Bildiklerinizi unutun ve bu mucizeyi evinizde çok amaçlı kullanın. Alan müşterilerimizden aldığımız güçle, önümüzdeki yıllarda daha da iyi sonuçlar elde etmeyi umut ediyoruz. Türkiye'de devekuşu konusunda öncü olmayı, Kleopatra kremimizin özel formülündeki etkiyi daha geniş kitlelere yaymayı temenni ediyoruz.

Ürünün içeriğinde Omega-3, Omega-6 ve Omega-9 gibi esas yağ asitleri bulunmaktadır. Ayrıca komedojenik değildir, yani deri gözeneklerini tıkamaz. Güneş ve diğer yanıklardan kaynaklanabilecek ağrıları dindirir.


  Filtrele
Toplam 3 Ürün
  
  
Devekuşu Kremi 100 ml (Power)
  
  
Devekuşu Güneş Kremi
Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.